Tagi

uroda zwykly przedstawiac substancja dieta suplement codzienny fizyczny organizm sprawnosc

Fora dyskusyjne

Skurcze wszystkich mięśni (5)

Coś dobrego na odporność? (5)

szczepienie na grypę (1)

witaminy (4)

Jakie badania na sprawdznie stanu zdrowia ? (8)

Xenna a Xenna EXTRA (1)

Sulfasalazin a Sulfasalazin EN (1)

wystające żebra (0)

polip uszny (0)

problem z jadrem (3)

ODCZYT MR. (1)

włókniak a powrót do sprawności fizycznej (0)

Skurcze mięśni oraz kolka (3)

Interpretacja wyników. Ca i Mg (7)

Trwałe i bezpieczne schudnięcie dla 16-latki (3)

Informator Medyczny » Książki » Dla urody i zdrowia

książki

Dla urody i zdrowia

Miguel Angel Almodovar

Dla urody i zdrowia

Autor: Miguel Angel Almodovar

Wydawnictwo: Alegoria

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 184

Kategoria: Poradnik

opis książki

Dla urody i zdrowia

Wkraczasz w wiek dojrzały? Obawiasz się efektów starzenia? Chcesz zachować sprawność fizyczną i intelektualną urodę i wigor a uniknąć dolegliwości związanych z wiekiem? Szukasz skutecznej metody jak to zrobić? A może wśród członków twojej rodziny i przyjaciół jest ktoś kto już boryka się z takimi problemami?
Skorzystajcie z doskonałej recepty opracowanej przez Miguela Angela Almodovara. Ten znany hiszpański dietetyk socjolog dziennikarz i pisarz radzi jak zmienić tryb życia i codzienną dietę aby cieszyć się świetną formą również w drugiej połowie życia. Przedstawia niezwykłą rolę suplementów w leczeniu wielu chorób (od ?zwykłego? przeziębienia poprzez choroby układów krwionośnego trawiennego czy nerwowego aż do chorób cywilizacyjnych takich jak np. zespół chronicznego zmęczenia czy depresja).
Szczegółowo omawia najważniejsze produkty o dużym potencjale terapeutycznym przede wszystkim podstawowe suplementy diety DHEA fosfatyloseryn Largininę melatoninę kwasy omega3 propolis koenzym Q10 tryptofan i koci pazur. Nie zapomina też o innych produktach które wzmacniają psychiczną i fizyczną sprawność organizmu (np. probiotyki lecytyna tyrotoksyna aloes ginkgo biloba (miłorząb) CLA chrząstka rekina). Przedstawia właściwości tych substancji i zastosowanie wyjaśnia jakie są skutki ich niedoboru ale podaje także efekty uboczne i przeciwwskazania. Radzi jak i kiedy je zażywać aby były dobrze przyswajane i dawały pożądane efekty. Informuje o naturalnych źródłach suplementów diety. Jego poradnik pomoże wybrać najbardziej odpowiedni dla nas środek z bogatej oferty substancji tego typu dostępnych na rynku.
Odpowiednio dobrane suplementy w połączeniu z właściwą dietą i codzienną aktywnością fizyczną to inwestycja w zdrowie i urodę!